O značce Favab

favab-foto-02

V tomto roce oslaví firma Favab své 27. narozeniny. Fungujeme jako výroba, velkoobchod a maloobchod hlavně na území ČR a SR. Náš sortiment pokrývá celou škálu výrobku, z kterých se dá sestavit kompletní sortiment pro prodejnu.

Dnes se naše výrobky prodávají ve značkových prodejnách v Bratislavě, Praze a Brně. Ale také u mnoha dalších odběratelů z Česka, Slovenska i Rakouska. Značka Favab určuje módní línii pro muže i ženy, kterým záleží na svém zevnějšku a chtějí na sobě nejen vidět, ale i cítit kvalitní oblečení.

Naše výrobky vás osloví střihovým řešením, precizním zpracováním, materiálovými kombinacemi, jemností a barevnou škálou, trochou extravagantností, ale hlavně pohodlím při nošení a údržbě.
Produkty Favab si sami navrhujeme, ale také se necháváme inspirovat světovými módními trendy.

 

Filozofie značky

Filozofií firmy je poskytnout zákazníkovi ne jen běžné a praktické oblečení, ale chceme představit inspiraci pro vyjímečné příležitosti, které přináší každodenní život.

Záměrem je nabídnout unikátní styl oblíkání pro různé příležitosti. Firma Favab je rodinná firma, proto se snažíme oslovit všechny věkové skupiny svou rozmanitostí.

Víme, že flexibilita je jedním ze základních kamenů růstu a proto se rozrůstáme na zahraniční trhy. Zákazníci nás najdou v České republice, Rakousku i Austrálii.

Pohodlné materiály a nadčasové střihy zabezpečí spokojenost našich zákazníků už více než dvacet let. Přidejte se k nim.

 

 

 

favab-foto-01